Laktera Vegan Zn

 
Novinka Zväčšiť
 

probiotikum pripravené na rastlinnom mlieku vo forme kapsúl obohatené o zinok. Produkt je vhodný pre ľudí alergických na laktózu a bielkovinu kravského mlieka

Dostupnosť Skladom
Cena 32,50 € bez DPH
39 €    
Kód tovaru 198
Kategória Laktera Vegan
 

Laktera Vegan Zn je originálne probiotikum obsahujúce všetky novoobjavené vodné prírodné probiotické kmene, izolované po prvýkrát na svete z čistej pramenitej vody v Bulharsku. Tieto probiotické kmene majú maximálnu stabilitu, životaschopnosť a odolnosť aj pri skladovaní v izbovej teplote  od 18 – 24 ° C po dobu viac ako 2 roky. Po rehydratácii a prechode gastrointestinálnym traktom človeka tieto probiotiká dosahujú maximálnu biologickú dostupnosť a priaznivý účinok.

Probiotická formulácia je množená na vegetariánskom/rastlinnom médiu. Produkt je vhodný pre vegetariánsku a vegánsku diétu.

Produkt spĺňa zdravotné tvrdenie v EÚ podľa nariadenia (EÚ) 432/2012:

Živé bunky Lactobacillus bulgaricus a Streptococcus thermophilus zlepšujú trávenie laktózy u jedincov, ktorí majú problémy s trávením laktózy.

Probiotiká pripravené rastlinnom mlieku sú vhodné pre ľudí alergických na laktózu a bielkovinu kravského mlieka. Výrobok podporuje normálne funkcie gastrointestinálneho traktu a imunitu. Môže sa užívať počas a po antibiotickej liečbe.

 • vhodné pre osoby s intoleranciou na laktózu;
 • pre ľudí alergických na bielkovinu kravského mlieka;
 • podporuje GIT a imunitu;
 • počas a po antibiotickej liečbe.
 • priaznivé účinky zinky na ľudský organizmus;

ZLOŽENIE:  2 kapsulách (520 mg) dennej dávky

 • Kalórie 12 KJ/ 2,6 Kcal*;
 • 320 mg patentovanej probiotickej formulácie množenej na rastlinnom médiu obsahujúcej viac ako 1 miliardu aktívnych živých a latentných CFU (kolónie tvoriace jednotky) Lactobacillus bulgaricus DWT1 a Streptococcus thermophilus DWT4,5,6,7,8, izolovaných z čistej pramenitej vody v Bulharsku;
 • 74 mg zinku pidolátu, zdroj 15 mg aktívneho zinku (Pido-Zinc); 40 mg fruktooligosacharidov (prebiotikum); 46 mg dextrózy monohydrátu; 40 mg protihrudkujúceho látky – magnézium stearátu
 • *Referenčné množstvá príjmu pre priemerneho dospelého (8 400 kJ/2000 kcal)
 • probiotická formula množená na rastlinnom médiu z hráškovej bielkoviny, kokosového mlieka, kokosovej múky, pektínu, zahusťovadla karragenánu, cukru, dextrózy monohydrátu a prebiotických fruktooligosacharidov; zink pidolát, zdroj aktívneho zinku; fruktooligosacharidy; protihrudkujúca látka – magnézium stearát
 • Zloženie kapsuly: prírodné farbivo – uhličitan vápenatý a hypromelóza.

 Výrobok je prírodný a neobsahuje konzervačné látky, farbivá, geneticky modifikované mikroorganizmy, glutén a cholesterol.

Probiotické kultúry sú majetkom spoločnosti Daflorn Ltd. a výrobok je patentovaný v USA pod číslom patentu US 9,131,708 B2.

Môže sa užívať spolu s medikamentóznou liečbou neobmedzený čas a bez prestávok.

Hmotnosť 0.07 kg
Balenie 60 ks rastlinných kapsúl (320mg)