Laktera Vegan Zn

 
Novinka Zväčšiť
 

probiotikum pripravené na rastlinnom mlieku vo forme kapsúl obohatené o zinok. Produkt je vhodný pre ľudí alergických na laktózu a bielkovinu kravského mlieka

Dostupnosť Skladom
Cena 32,50 € bez DPH
39 €    
Kód tovaru 198
Kategória Laktera Vegan
 

Laktera Vegan Zn je originálne probiotikum obsahujúce všetky novoobjavené vodné prírodné probiotické kmene, izolované po prvýkrát na svete z čistej pramenitej vody v Bulharsku. Tieto probiotické kmene majú maximálnu stabilitu, životaschopnosť a odolnosť aj pri skladovaní v izbovej teplote  od 18 – 24 ° C po dobu viac ako 2 roky. Po rehydratácii a prechode gastrointestinálnym traktom človeka tieto probiotiká dosahujú maximálnu biologickú dostupnosť a priaznivý účinok.

Probiotická formulácia je množená na vegetariánskom/rastlinnom médiu. Produkt je vhodný pre vegetariánsku a vegánsku diétu.

Produkt spĺňa zdravotné tvrdenie v EÚ podľa nariadenia (EÚ) 432/2012:

Živé bunky Lactobacillus bulgaricus a Streptococcus thermophilus zlepšujú trávenie laktózy u jedincov, ktorí majú problémy s trávením laktózy.

Probiotiká pripravené rastlinnom mlieku sú vhodné pre ľudí alergických na laktózu a bielkovinu kravského mlieka. Výrobok podporuje normálne funkcie gastrointestinálneho traktu a imunitu. Môže sa užívať počas a po antibiotickej liečbe.

  • vhodné pre osoby s intoleranciou na laktózu;
  • pre ľudí alergických na bielkovinu kravského mlieka;
  • podporuje GIT a imunitu;
  • počas a po antibiotickej liečbe.
  • priaznivé účinky zinky na ľudský organizmus;

Výrobok je prírodný a neobsahuje konzervačné látky, farbivá, geneticky modifikované mikroorganizmy, glutén a cholesterol.

Probiotické kultúry sú majetkom spoločnosti Daflorn Ltd. a výrobok je patentovaný v USA pod číslom patentu US 9,131,708 B2.

Môže sa užívať spolu s medikamentóznou liečbou neobmedzený čas a bez prestávok.

Hmotnosť 0.07 kg
Balenie 60 ks rastlinných kapsúl (320mg)