Laktera Vegan+ kapsule

 
Novinka Zväčšiť
 

probiotikum v kapsulovej forme množené na rastlinnom základe vhodné pre osoby s intoleranciou na laktózu a bielkovinu kravského mlieka. Vhodné pri vegetariánskej a vegánskej diéte

Dostupnosť Skladom
Cena 29,17 € bez DPH
35 €    
Kód tovaru 195
Značka DAFLORN Ltd, Bulharsko
Kategória Laktera Vegan
 

Laktera Vegan+ je originálne probiotikum obsahujúce všetky novoobjavené vodné prírodné probiotické kmene, izolované po prvýkrát na svete z čistej pramenitej vody v Bulharsku. Tieto probiotické kmene majú maximálnu stabilitu, životaschopnosť a odolnosť aj pri skladovaní v izbovej teplote  od 18 – 24 ° C po dobu viac ako 2 roky. Po rehydratácii a prechode gastrointestinálnym traktom človeka tieto probiotiká dosahujú maximálnu biologickú dostupnosť a priaznivý účinok.

Probiotická formulácia je množená na vegetariánskom/rastlinnom médiu. Produkt je vhodný pre vegetariánsku a vegánsku diétu.

Produkt spĺňa zdravotné tvrdenie v EÚ podľa nariadenia (EÚ) 432/2012:

Živé bunky Lactobacillus bulgaricus a Streptococcus thermophilus zlepšujú trávenie laktózy u jedincov, ktorí majú problémy s trávením laktózy.

Probiotiká pripravené rastlinnom mlieku sú vhodné pre ľudí alergických na laktózu a bielkovinu kravského mlieka. Výrobok podporuje normálne funkcie gastrointestinálneho traktu a imunitu. Môže sa užívať počas a po antibiotickej liečbe.

  • vhodné pre osoby s intoleranciou na laktózu;
  • pre ľudí alergických na bielkovinu kravského mlieka;
  • podporuje GIT a imunitu;
  • počas a po antibiotickej liečbe.

ZLOŽENIE: 4 kapsúl (1040 mg) denného dávkovania

  • Kalórie 24 KJ/ 5,2 Kcal*
  • 720 mg patentovanej probiotickej formulácie množenej na rastlinnom médiu obsahujúcej viac ako 1,5 miliardy aktívnych živých a latentných CFU (kolónie tvoriace jednotky) Lactobacillus bulgaricus DWT1 a Streptococcus thermophilus DWT4,5,6,7,8, izolovaných z čistej pramenitej vody v Bulharsku;
  • 120 mg fruktooligosacharidov (prebiotikum); 120 mg dextózy monohydrátu; 80 mg protihrudkujúcej látky – magnézium stearátu
  • *Referenčné množstvá príjmu pre priemerného dospelého (8 400 kJ/2000 kcal). Počet CFU počítané metódou McCrady
  • probiotická formula množená na rastlinnom médiu z hráškovej bielkoviny, kokosového mlieka, kokosovej múky, pektínu, zahusťovadla karragenánu, cukru, dextrózy monohydrátu a prebiotický fruktooligosacharid
  • Výrobok je prírodný a neobsahuje konzervačné látky, farbivá, geneticky modifikované mikroorganizmy, glutén a cholesterol.

Probiotické kultúry sú majetkom spoločnosti Daflorn Ltd. a výrobok je patentovaný v USA pod číslom patentu US 9,131,708 B2.

Môže sa užívať spolu s medikamentóznou liečbou neobmedzený čas a bez prestávok.

Hmotnosť 0.07 kg
Balenie 60 ks rastlinných kapsúl (320mg)

Spoločnosť Daflorn bola založená v roku 2001 v Bulharsku. Cieľom spoločnosti Daflorn je ponúknuť klientom probiotické produkty najvyššej kvality a dopomôcť im zlepšiť svoj zdravotný stav, nakoľko pri výrobe sú využívané všetky vedecké skúsenosti spolu s najnovšími biotechnologickými postupmi. Hlavným cieľom spoločnosti je produkovať nové produkty obsahujúce bunky Lactobacillus Bulgaricus, ktorý môže zlepšiť kvalitu života. Základným pravidlom spoločnosti Daflorn je vytváranie a produkovať absolútne prírodné probiotické produkty, ktoré neobsahujú žiadne konzervačné látky, farbivá a geneticky upravované mikroorganizmy. Zvyšovaním cieľov a konkurencieschopnosti si spoločnosť Daflorn buduje svoju pozíciu nielen na domácom, ale aj na svetovom trhu.