Laktera Vegan

 
Novinka Zväčšiť
 

množené na rastlinnom mlieku vhodné pre ľudí alergických na laktózu, bielkovinu kravského mlieka. Vodné pre osoby stravujúce sa vegetariánskou a vegánskou diétou

Dostupnosť Skladom
Jednotková cena 61,50 € / 100 g
Cena 102,50 € bez DPH
123 €    
Kód tovaru 192
Značka DAFLORN Ltd, Bulharsko
Kategória Probiotiká
 

Laktera Vegan je originálne probiotikum obsahujúce všetky novoobjavené vodné prírodné probiotické kmene, izolované po prvýkrát na svete z čistej pramenitej vody v Bulharsku. Tieto probiotické kmene majú maximálnu stabilitu, životaschopnosť a odolnosť aj pri skladovaní v izbovej teplote  od 18 – 24 ° C po dobu viac ako 2 roky. Po rehydratácii a prechode gastrointestinálnym traktom človeka tieto probiotiká dosahujú maximálnu biologickú dostupnosť a priaznivý účinok.

Probiotická formulácia je množená na vegetariánskom/rastlinnom médiu.

Produkt je vhodný pre vegetariánsku a vegánsku diétu.

Zdravotné tvrdenie v EÚ podľa nariadenia (EÚ) 432/2012:

Živé Lactobacillus bulgaricus a Streptococcus thermophilus zlepšujú trávenie laktózy u jedincov, ktorí majú problémy s trávením laktózy.

  • produkt je vhodný pre ľudí s intoleranciou na laktózu
  • pre ľudí alergických na bielkovinu kravského mlieka (BKM);
  • podpora a rovnováha v gastrointestinálnom trakte;
  • zlepšenie funkcií tráviaceho traktu;
  • Silná imunita.

ZLOŽENIE: 1 odmerke (3 g) dennej dávky:

  • energetická hodnota: kalórie 63 kJ/15 Kcal*
  • viac ako 9 miliárd živých a latentných CFU (kolónie tvoriace jednotky) Lactobacillus bulgaricus DWT1 a Streptococcus thermophilus DWT4, 5, 6, 7 a 8, pričom probiotické mikroorganizmy sú fermentované na vegetariánskom médiu: hrachový proteín, kokosové mlieko, kokosová múka, pietín, zahusťovadlo: karagenan, cukor, monohydrát dextrózy a prebiotický frutkooligosacharid
  • *Referenčné množstvá príjmu pre priemerne dospelého (8 400 kJ/2000 kcal).

Balenie obsahuje biologicky odbúrateľnú odmerku.

Výrobok je prírodný a neobsahuje farbivá, geneticky modifikované mikroorganizmy, lepok, cholesterol, laktózu a živočíšne mliečne produkty.

Probiotické kultúry sú majetkom spoločnosti Daflorn Ltd. a výrobok je patentovaný v USA pod číslom patentu US 9,131,708 B2.

Môže sa užívať spolu s medikamentóznou liečbou neobmedzený čas a bez prestávok.

Produkt je prírodný a rôzne šarže sa môžu líšiť farbou, chuťou, rozpustnosťou a hustotou.

Hmotnosť 0.395 kg
Balenie 200 g prášok

Spoločnosť Daflorn bola založená v roku 2001 v Bulharsku. Cieľom spoločnosti Daflorn je ponúknuť klientom probiotické produkty najvyššej kvality a dopomôcť im zlepšiť svoj zdravotný stav, nakoľko pri výrobe sú využívané všetky vedecké skúsenosti spolu s najnovšími biotechnologickými postupmi. Hlavným cieľom spoločnosti je produkovať nové produkty obsahujúce bunky Lactobacillus Bulgaricus, ktorý môže zlepšiť kvalitu života. Základným pravidlom spoločnosti Daflorn je vytváranie a produkovať absolútne prírodné probiotické produkty, ktoré neobsahujú žiadne konzervačné látky, farbivá a geneticky upravované mikroorganizmy. Zvyšovaním cieľov a konkurencieschopnosti si spoločnosť Daflorn buduje svoju pozíciu nielen na domácom, ale aj na svetovom trhu.