Laktera Rose oil

 
 
Bronchitídy, alergie, doplnené o bulharský ružový olej
Dostupnosť Skladom
Jednotková cena 0,97 € / 1 ks
Cena 24,17 € bez DPH
29 €    
Kód tovaru 40
Značka DAFLORN Ltd, Bulharsko
Kategória Laktera
 
Bulharské rastlinné probiotikum LAKTERA ROSE OIL je 100% prírodný doplnok výživy bez cholesterolu, lepku, konzervačných látok, umelých farbív, syntetických a chemických látok a geneticky modifikovaných organizmov (GMO). Probiotikum je vyrobené biotechnológiou a doplnené o extrakt bulharského ružového oleja. Rastlinný extrakt z ružového oleja obsahuje viac ako 365 rozličných látok, ktoré majú výrazný protizápalový, analgetický a spazmolytický účinok na pečeň, pľúca a žlčník. Kombinácia probiotických baktérií a rastlinného extraktu napomáha pri alergiách, bronchitídach a má výrazný antioxidačný účinok.
 
  • vhodný ako prevencia žlčníkových a obličkových kameňov
  • vhodný pri alergiách, bronchitídach a bronchiálnej astme
  • stimuluje imunitný systém, antioxidant
  • napomáha zlepšovať pružnosť pokožky

Produkt je klinicky testovaný. Obsahuje bielkovinu kravského mlieka.

ZLOŽENIE (1 kapsula - 300 mg)

  • voda - 6%, suché látky - 94%, bielkoviny - 38 mg, sacharidy - 46 mg, tuky – 0,2 mg, laktóza - do 4 mg, pektín – 1 mg, dextróza 40 mg
  • bulharský ružový olej – 10 mg, citrónový olej – 3,1 mg, olivový olej – 1,4 mg
  • minerály: draslík (glukónan draselný) – 2,3mg, vápnik (laktát vápenatý) – 2mg, fosfor (glycerofosforečnan vápenatý) – 1,5mg
  • mastné kyseliny: Linolénová, Linolová, Kaprinová, Kaprylová, Laurová – 4,2 mg
  • viac ako 8 miliárd živých a latentných buniek Lactobacillus bulgaricus
  • aminokyseliny: Cystín, Isoleucín, Leucín, Methionín, Fenylalanín, Treonín, Tryptofán, Tyrosín, Valín, Alanín, Arginín, kyselina asparágová, kyselina glutámová, Glycín, Histidín, Hydr. Prolín, Prolín, Serín.

DÁVKOVANIE

Odporúčaná denná dávka pri prevencii je 2 kapsule denne pred jedlom nalačno. Kapsule je potrebné užiť 15 min. pred jedlom s malým množstvom tekutiny. Môže sa užívať spolu s medikamentóznou liečbou neobmedzený čas a bez prestávok.
 

UPOZORNENIE

Tento produkt je iba doplnkom zdravej výživy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Výrobok nie je určený k použitiu ako náhrada pestrej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí. Výživový doplnok je určený pre dospelých a deti od 5 rokov. Výživový doplnok skladujte v suchu pri teplote do 20˚C aj po otvorení. Odporučená denná dávka výživového doplnku sa nesmie presiahnuť.
Hmotnosť 0.05 kg

Spoločnosť Daflorn bola založená v roku 2001 v Bulharsku. Cieľom spoločnosti Daflorn je ponúknuť klientom probiotické produkty najvyššej kvality a dopomôcť im zlepšiť svoj zdravotný stav, nakoľko pri výrobe sú využívané všetky vedecké skúsenosti spolu s najnovšími biotechnologickými postupmi. Hlavným cieľom spoločnosti je produkovať nové produkty obsahujúce bunky Lactobacillus Bulgaricus, ktorý môže zlepšiť kvalitu života. Základným pravidlom spoločnosti Daflorn je vytváranie a produkovať absolútne prírodné probiotické produkty, ktoré neobsahujú žiadne konzervačné látky, farbivá a geneticky upravované mikroorganizmy. Zvyšovaním cieľov a konkurencieschopnosti si spoločnosť Daflorn buduje svoju pozíciu nielen na domácom, ale aj na svetovom trhu.