LAKTERA Omega+

 
 

Vodné probiotické baktérie s extraktom z olív

Dostupnosť Skladom
Cena 20 € bez DPH
24 €    
Kód tovaru 30
Značka DAFLORN Ltd, Bulharsko
Kategória Laktera+
 
Bulharské rastlinné probiotiká vyrábané spoločnosťou Daflorn LAKTERA+ OMEGA sú vyrobené biotechnológiou (tzv. lyofilizáciou) z ekologicky čistého kravského mlieka, kde sa počas fermentácie probiotické baktérie obalia obalom z aminokyselín a uhľohydrátov, ktoré umožňujú miliardám živých a latentných buniek Lactobacillus bulgaricus prežiť pri izbovej teplote 18 – 24  ° C a sú pripravené k maximálnej absorbcii v ľudskom organizme po ich užití a prechode žalúdočno-črevným traktom.
Probiotikum LAKTERA+ OMEGA spája v sebe silu probiotických baktérií Lactobacillus bulgaricus a olív, olivového oleja. Olivový extrakt je v skutočnosti prášok z olivového oleja, z ktorého sú vyňaté len prospešné látky olivového oleja. Extrakt z olív obsahuje hydroxytyrosol, ktorý má uznané zdravotné tvrdenie v EÚ (nariadenie 432 EÚ) zamerané na významné zníženie zlého cholesterolu a antioxidačného účinku. 2 kapsuly Laktera Omega+ majú priaznivé účinky rovnajúce sa požitiu 500 ml olivového oleja.
Hydroxytyrosol je  antioxidant, ktorý sa nachádza v olivách. Znižuje  riziko rakoviny, cukrovky a srdcovo-cievnych ochorení, znižuje „zlý“ cholesterol, zvyšuje aktivitu génov, ktoré sú zodpovedné za tvorbu mitochondrií a môže pomáhať pri prevencii obezity, cukrovky a srdcových ochorení.
 
 • znižovanie hladiny cholesterolu, udržiavanie zdravého kardiovaskulárneho systému, nervovej sústavy a zažívacieho traktu
 • extrakt z olivového oleja v 2 kapsuliach má rovnaké prospešné vlastnosti ako 500ml čistého olivového oleja
 • vhodný zdroj omega mastných kyselín ako v rybom oleji alebo oleji kôrovcov
Neobsahuje žiadne konzervačné látky, umelé farbivá, syntetické chemické látky ani geneticky modifikované mikroorganizmy a látky podliehajúce dopingovej kontrole.
Produkt je klinicky testovaný, patentovo chránený v Bulharsku a USA.
Obsahuje bielkovinu kravského mlieka
 

ZLOŽENIE: (1 kapsule): 15,1kJ/3,6kcal

 • suché látky (96%), voda (4%), bielkoviny 19mg, sacharidy 67mg (<1%), tuky 22mg (<1%), laktóza do 4mg
 • viac ako 7 miliárd CFU Lactobacillus bulgaricus DWT1, Lactobacillus helveticus DWT2, Lactobacillus lactis DWT3 a Streptococcus thermophilus DWT4,5, 6, 7, 8
 • certifikovaný organický extrakt z olivového oleja 85mg, štandardizovanýna polyfenoly 22mg (>29%), hydroxytyrosol 3mg
 • Minerálne látky: horčík (glukónan horečnatý) 40mg
 • Aminokyseliny: cystín, izoleucín, leucín, metionín, fenylalanín, treonín, tryptofán, tyrozín, valín, alanín, arginín, kys.asparágová, kys. glutámová, glycín, ß-aminomaslová, ꭤ-aminomaslová, histidín, hydr.prolín, prolín, serín, lisinoalanín
 • Alergény: obsahuje bielkovinu kravského mlieka
 • Ostatné zložky: hypromelóza, oxid titaničitý, 20 mg dextróza monohydrátu (hroznový cukor), magnéziumstearát
 • Hmotnosť: balenie 20,4g (60 rastlinných kapslúl, 1 kapsula 340mg)

*RVH - Referenčná výživová hodnota. Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ / 2000 kcal) 

DÁVKOVANIE:

Odporúčaná denná dávka 2 kapsule. Užiť s malým množstvom tekutiny, najlepšie 15- 30 minút pred jedlom.
Môže sa užívať spolu s medikamentóznou liečbou neobmedzený čas a bez prestávok. 
 
UPOZORNENIE:

Tento produkt je iba doplnkom zdravej výživy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek.
Výrobok nie je určený k použitiu ako náhrada pestrej stravy.
Ukladajte mimo dosahu detí. Výživový doplnok je určený pre dospelých a deti od 3 rokov.
Výživový doplnok skladujte v suchu pri teplote do 24˚C aj po otvorení.
Odporučená denná dávka výživového doplnku sa nesmie presiahnuť.

 

Hmotnosť 0.07 kg
Balenie 60 rastlinných kapsúl (320mg)

Spoločnosť Daflorn bola založená v roku 2001 v Bulharsku. Cieľom spoločnosti Daflorn je ponúknuť klientom probiotické produkty najvyššej kvality a dopomôcť im zlepšiť svoj zdravotný stav, nakoľko pri výrobe sú využívané všetky vedecké skúsenosti spolu s najnovšími biotechnologickými postupmi. Hlavným cieľom spoločnosti je produkovať nové produkty obsahujúce bunky Lactobacillus Bulgaricus, ktorý môže zlepšiť kvalitu života. Základným pravidlom spoločnosti Daflorn je vytváranie a produkovať absolútne prírodné probiotické produkty, ktoré neobsahujú žiadne konzervačné látky, farbivá a geneticky upravované mikroorganizmy. Zvyšovaním cieľov a konkurencieschopnosti si spoločnosť Daflorn buduje svoju pozíciu nielen na domácom, ale aj na svetovom trhu.