LAKTERA Cactuslim

 
 
Úprava hmotnosti, vodné probiotiká so suchým organickým extraktom plodu Nopálu/Opuncie
Dostupnosť Skladom
Cena 69,17 € bez DPH
83 €    
Kód tovaru 25
Značka DAFLORN Ltd, Bulharsko
Kategória Laktera+
 
Bulharské rastlinné vodné probiotiká LAKTERA CACTUSLIM sú 100% prírodný, nízko-laktózový výživový doplnok bez cholesterolu a lepku, konzervačných látok a GMO. Výrobok je získaný biotechnológiou z ekologicky čistého kravského mlieka poskytujú účinok jedinečných probiotických baktérií a prírodných vitamínov a minerálov a suchého organickým extraktom plodu Nopálu/Opuncie (Opuncia ficus indica). Probiotikum obsahuje viac ako 50 miliárd živých a latentných buniek originálnych kmeňov Lactobacillus delbrueckii spp. Bulgaricus, Lactobacillus helveticus, Lactobacillus delbrueckii spp. Lactis a Streptococcus thermophilus izolovaných z pramenitej vody v Bulharsku, ktoré sa aktivizujú po užití v tráviacom systéme (3g).
 
Opuncia mexická (Opuntia ficus-indica), slovensky tiež nopál všeobecný, je druh kaktusu pôvodom z Mexika. Pre jedlé plody sa pestuje v mnohých tropických a subtropických oblastiach sveta. Obsahuje dôležité živiny v ideálnom a prirodzenom pomere. Opuntia ficus indica sa viaže na tuk v tráviacom trakte a zabraňuje jeho vstrebávaniu v organizme. 
 
 • Napomáha znižovaniu telesnej hmotnosti, znižuje oxidáciu lipidov
 • Pôsobí proti zadržiavaniu vody v tele
 • Tónuje telo aj myseľ
 • Podpora imunity, antioxidant

ZLOŽENIE: 3g (jedna odmerka zarovnaná)

 • suché látky – 96%, voda – do 6 %.
 • Kalórie 50,4 kJ / 12 kcal; tuky: do 30 mg (<1%) *; sacharidy 1125 mg (<1%) *, vr. Laktóza do 26 mg; proteín: 500 mg (<1%) *,
 • 21 aminokyselín: cysteín 2 mg, izoleucín 12 mg,leucín 42 mg, lyzín 66 mg, metionín 2mg, fenylalanín 22mg, treonín 0,4 mg, tyrozín 36 mg, valín 16 mg, alanín 4 mg, kyselina asparágová 6 mg, kyselina glutámová 114 mg, glycín 8mg, histidín 42 mg, hydr. Prolín 0,2mg, prolín 58mg, serín 0,1mg, alloisoleucin 12mg;
 • Vitamíny: vitamin A (Retinol 7 IU, Beta-Karoten 8 IU) (>1% dennej hodnoty), riboflavin (Vit. B2) 0,02 mg (3%)*
 • Minerálne látky: vápnik 30 mg (3%)*, Fosfor 25 mg (2,3%)*, draslík 30 mg (1,3%)*
 • Betanín 0,5 mg, Indikaxantínu 0,3 mg
 • viac než 50 miliárd CFU živých a latentných buniek Lactobacillus bulgaricus DWT1, Lactobacillus helveticus DWT2, Lactobacillus lactis DWT3 a Streptococcus thermophilus DWT4, 5, 6, 7, 8:
 • organický extrakt z kaktusu (Opuntia Ficus Indica): 1 g
 • Alergény: obsahuje bielkovinu kravského mlieka.

  * Referenčné príjmové množstvo priemerného dospelého človeka (8400 kJ / 2000 kcal)
Neobsahuje žiadne konzervačné látky, umelé farbivá, syntetické chemické látky ani geneticky modifikované mikroorganizmy a látky podliehajúce dopingovej kontrole.
Produkt je klinicky testovaný.
 
DÁVKOVANIE:
 • Rozmiešať prášok vo vode, čaji, káve alebo inej tekutine do teploty 45 ˚C. Konzumovať bez ďalšej tepelnej úpravy. Tento prípravok je možné užiť aj v suchej práškovej forme.
 • Odporúčaná denná dávka na udržanie optimálnej váhy u dospelých 1 odmerka denne. Na podporu optimálnej redukcie váhy u dospelých 1 odmerka 3-4x denne. Pre deti od 7 rokov s nadváhou 1 odmerka 2-3x denne.
 • Odporúčaná denná dávka výživového doplnku nesmie presiahnuť 4 odmerky denne.
 • Môže sa užívať spolu s medikamentóznou liečbou neobmedzený čas a bez prestávok.
Jedna odmerka prášku má hmotnosť 5 gramov (kopcovitá odmerka 5g, zarovnaná odmerka 3g).
 
UPOZORNENIE:
Tento produkt je iba doplnkom zdravej výživy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek.
Výrobok nie je určený k použitiu ako náhrada pestrej stravy.
Ukladajte mimo dosahu detí. Výživový doplnok je určený pre dospelých a deti od 3 rokov.
Výživový doplnok skladujte v suchu pri teplote do 24˚C aj po otvorení.
Odporučená denná dávka výživového doplnku sa nesmie presiahnuť.
Hmotnosť 0.45 kg
Balenie prášok 250 g

Spoločnosť Daflorn bola založená v roku 2001 v Bulharsku. Cieľom spoločnosti Daflorn je ponúknuť klientom probiotické produkty najvyššej kvality a dopomôcť im zlepšiť svoj zdravotný stav, nakoľko pri výrobe sú využívané všetky vedecké skúsenosti spolu s najnovšími biotechnologickými postupmi. Hlavným cieľom spoločnosti je produkovať nové produkty obsahujúce bunky Lactobacillus Bulgaricus, ktorý môže zlepšiť kvalitu života. Základným pravidlom spoločnosti Daflorn je vytváranie a produkovať absolútne prírodné probiotické produkty, ktoré neobsahujú žiadne konzervačné látky, farbivá a geneticky upravované mikroorganizmy. Zvyšovaním cieľov a konkurencieschopnosti si spoločnosť Daflorn buduje svoju pozíciu nielen na domácom, ale aj na svetovom trhu.