Laktera Colon (Biomilk Colon)

 
 
Hnačky, zápcha, zápal čreva, imunita, pri užívaní antibiotík
viac ako 75 miliárd živých and latentných CFU Lactobacillus Bulgaricus DWT1, Lactobacillus Helveticus DWT2, Streptococcus thermophilus DWT 4, DWT5 z pramenitej vody v Bulharsku
Dostupnosť Skladom
Cena 50,83 € bez DPH
61 €    
Kód tovaru 12
Značka DAFLORN Ltd, Bulharsko
Kategória Biomilk
 
Bulharské rastlinné probiotikum fy Daflorn LAKTERA COLON je nízko laktózová funkčná potravina, vyrobená mliečno kyslou fermentáciou z ekologicky čistého kravského mlieka. Vyrába sa fermentáciou, kedy dve probiotické baktérie Lactobacillus bulgaricus a Streptococus thermophilus, ktoré v prírode žijú oddelene, začínajú kooperovať. Pri prechode gastrointestinálnym systémom sa vzájomne podporujú a dochádza k ich sekundárnej reprodukcii a napomáhajú množeniu živočíšnych lactobacilov nachádzajúcich sa v črevách. Najmä reprodukcii buniek Lactobacillus Acidophilus. Týmto spôsobom sa v črevách dosahujú potrebné množstvá vhodných baktérií, ktoré zabraňujú rastu a šíreniu škodlivých mikróbov. To priaznivo vplýva na vnútornú mikroflóru, odvádza toxíny z tela, obnovuje funkcie žalúdka a črevného traktu, zvyšuje obranyschopnosť organizmu, podporuje imunitu, napomáha vytláčať helicobacter pyroli z organizmu a upravuje problémy s trávením.
 
 • regulácia a normalizácia črevnej a vaginálnej mikroflóry, ochrana sliznice hrubého čreva a žalúdka
 • pomoc pri trávení laktózy
 • zápchy, hnačky, kolitídy, Crohnova a ulcerózna choroba
 • zvyšovanie imunity elimináciou zápalových a hnilobných procesov v čreve, detoxikácia organizmu
 • pri užívaní antibiotík
 • 3g prášku obsahuje viac ako 75 miliard živích a latentných buniek Lactobacillus bulgaricus DWT1, Lactobacillus helveticus DWT2 a Steptococcus thermophilus DWT4,DWT5 izolovaných z čistej pramenitej vody v Bulharsku

Produkt je klinicky testovaný.
Neobsahuje žiadne konzervačné látky, umelé farbivá, syntetické chemické látky ani geneticky modifikované mikroorganizmy a látky podliehajúce dopingovej kontrole.
 
SPôSOB VÝROBY:

Bulharské rastlinné probiotikum LAKTERA COLON je vyrobený ako super koncentráty originálneho bulharského jogurtu vo forme prášku, ktorý vzniká ich sušením, tzv. lyofilizáciou pri teplote -50 C° z ekologicky čistého kravského mlieka, kde sa počas fermentácie probiotické baktérie obalia obalom z aminokyselín a uhľohydrátov, ktoré umožňujú miliardám živých a latentných buniek Lactobacillus bulgaricus prežiť pri izbovej teplote 18 – 24 °C a sú pripravené k maximálnej absorpcii v ľudskom organizme po ich užití a prechode žalúdočno-črevným traktom.Tento spôsob výroby je chránený medzinárodným patentom.
 
ZLOŽENIE: 3g – 1 odmerka
 • suché látky 94%, voda do 6%, kalórie 63 KJ/15 Kcal; tuky 16-20%, uhľohydráty 52-57%, bielkoviny 23-27%, laktóza <4%
 • aminokyseliny: Cystín, Isoleucín, Leucín, Metionín, Fenylalanín, Treonín, Tryptofán, Tyrozín,Valín, Alanín, Arginín, Kyselina asparágová, Kyselina glutámová, Glycín, Histidín, Hydr.Prolín, Prolín, Serín.
 • Vitamíny: B2(Riboflavín)-0,327μg, C (L askorban sodný) - 0,3 μg, B1 (Tiamínhydrochlorid)-0,051 μg, D (Cholekalciferol)- 0,15 μg, Karotín(Beta-karotén) - 0,0345 μg, A ( Retinol )- 0,0015 μg
 • Minerálne látky: draslík (glukónan draselný)-225mg, vápnik (mliečnan vápenatý)- 193,5 mg, fosfor (glycerofosforečnan vápenatý)-153 mg, železo (mliečnan železnatý)-0,12mg
 • Alergény: Obsahuje bielkovinu kravského mlieka

DÁVKOVANIE:

 • Rozmiešať prášok vo vode, čaji, káve alebo inej tekutine do teploty 45 ˚C. Konzumovať bez ďalšej tepelnej úpravy. Tento prípravok je možné užiť aj v suchej práškovej forme.
 • Odporúčaná denná dávka je 1 až 3 odmerka denne. V prípade Ulceróznej kolitídy a Crohnovej chorobe sa doporučuje užiť 1 odmerku každé 2 hodiny. Produkt je možné užiť v ľubovoľnom čase.
 • Pri výplachoch vagíny sa 1/2 odmerky rozpustí vo vlažnej vode a pomocou sprchy sa robí výplach 2xdenne. Po hydrokolonoterapii 1 odmerka sa rozpustí vo vlažnej vode a vovedie sa do hrubého čreva po procedúre.
 • Odporúčaná denná dávka výživového doplnku nesmie presiahnuť 4 odmerky denne.
 • Môže sa užívať spolu s medikamentóznou liečbou neobmedzený čas a bez prestávok.
 • Jedna odmerka prášku má hmotnosť 3 gramov (kopcovitá odmerka 3g, zarovnaná odmerka 1g).

UPOZORNENIE:

Tento produkt je iba doplnkom zdravej výživy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek.
Výrobok nie je určený k použitiu ako náhrada pestrej stravy.
Ukladajte mimo dosahu detí. Výživový doplnok je určený pre dospelých a deti od 3 rokov.
Výživový doplnok skladujte v suchu pri teplote do 20˚C aj po otvorení.
Hmotnosť 0.45 kg

Spoločnosť Daflorn bola založená v roku 2001 v Bulharsku. Cieľom spoločnosti Daflorn je ponúknuť klientom probiotické produkty najvyššej kvality a dopomôcť im zlepšiť svoj zdravotný stav, nakoľko pri výrobe sú využívané všetky vedecké skúsenosti spolu s najnovšími biotechnologickými postupmi. Hlavným cieľom spoločnosti je produkovať nové produkty obsahujúce bunky Lactobacillus Bulgaricus, ktorý môže zlepšiť kvalitu života. Základným pravidlom spoločnosti Daflorn je vytváranie a produkovať absolútne prírodné probiotické produkty, ktoré neobsahujú žiadne konzervačné látky, farbivá a geneticky upravované mikroorganizmy. Zvyšovaním cieľov a konkurencieschopnosti si spoločnosť Daflorn buduje svoju pozíciu nielen na domácom, ale aj na svetovom trhu.